Ödeme Yöntemleri

web-nakit

Web Nakit

Web Nakit Günümüzde dolandırıcılık gibi kötü durumlar ile karşılaşmadan finansal işlemlerini gerçekleştirmeyi birçok kişi istemektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşılmaması için güvenli ödeme yöntemleri geliştirilmektedir. Web Nakit yöntemi de güvenli ….

tumcash

Tumcash

Tumcash Tumcash ön ödemeli bir sanal kart sistemi olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Kullanıcıların sanal kartlara olan aşırı talepleri her geçen gün daha gelişmiş bir sanal kartın doğmasını sağlamaktadır. Tumcash ise ….

rcards

Rcards

Rcards Teknolojinin ilerlemesi artık insanların bir teknoloji çağında yaşamalarını gerekli kılmıştır. Artık alışverişler ya da çeşitli ödemeler internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Rcards da bu ödemelerin yapılması ya da online hizmetlerin ….

qr-kod

QR KOD

QR KOD QR KOD, akıllı cep telefonlarının banka kartları ya da kredi kartları olarak kullanılmasını sağlayan teknolojik bir sistemdir. Bu sayede kullanıcılar internet üzerindeki alışverişlerinde işlemlerini oldukça kısa sürede sonuçlandırabilmektedir. ….

paykwik

Paykwik

Paykwik Paykwik, internet sitelerinde ve bahis sitelerinde sıklıkla kullanılan ödeme yöntemlerinden biridir. Sistemin kullanımı önce İngiltere’de başlamıştır. Kullanıcılarına sunduğu imkânlar Paykwik ödeme yönteminin tüm dünya tarafından oldukça kısa sürede benimsenmesini ….